Praca - Technolog Konstruktor

Autor:

Miejsce pracy: Siechnice

Wymagania: projektowanie narzędzi

Wykształcenie: wyższe techniczne mechaniczne

Więcej informacji:

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie narzędzi do obróbki skrawaniem
  • opracowanie dokumentacji projektowej i technologicznej, nadzór nad dokumentacją
  • opracowanie technologii, wdrożenie i nadzór nad wdrożeniem
  • sporządzanie kosztorysów, wycen

Nasze wymagania:

  • znajomość programów Autocad, MS Office
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne
  • znajomość budowy monolitycznych narzędzi skrawających (wiertła, frezy)
  • doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi do obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata
  • mile widziana znajomość symulatorów szlifierek ANCA, Walter

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje: rektrutacja@toolswro.com.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.