Praca - Specjalista ds. ofertowania

Autor:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko  Specjalistki/ty ds. Ofertowania

Miejsce pracy: Siechnice

Opis stanowiska:

  • opracowanie ofert techniczno-handlowych zgodnie z wymaganiami klienta
  • kontakt z dostawcami – europejskimi fabrykami narzędzi i oprzyrządowania maszyn
  • wsparcie klientów w doborze narzędzi z oferty firmy
  • uzgodnienia z działem produkcji w zakresie wymagań klienta
  • analiza zamówień klientów
  • współpraca z działem technicznym w zakresie prac nad rozwojem produktu

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki (obróbka skrawaniem)
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • sumienność, umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole
  • obsługa komputera, dobra znajomość MS Office
  • mile widziane doświadczenie związane z przemysłem

Oferujemy:

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • szkolenia techniczne oraz produktowe z zakresu narzędzi skrawających i oprzyrządowania maszyn
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • premia regulaminowa
  • pakiet socjalny, opłacany przez pracodawcę: świadczenie urlopowe, ubezpieczenie na życie i zdrowie, pakiet medyczny
  • dogodny dojazd, parking na terenie zakładu

Aplikacje: rekrutacja@toolswro.com.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.