Praca - Pracownik Działu Logistyki

Autor:

Aktualizacja 4.04.2023 – rekrutacja na to stanowisko została zakończona.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Logistyki

Miejsce pracy: Siechnice

opis stanowiska: logistyka magazynowa – przyjęcie, wydanie, ewidencja narzędzi

Wykształcenie: średnie

Więcej informacji:

Twój zakres obowiązków:

  • przyjęcie, ewidencja oraz wydanie narzędzi do produkcji
  • przyjęcie ich po procesie produkcji oraz przekazanie do dalszej kooperacji

Oczekiwania:

  • obsługa sprzętów biurowych
  • znajomość pakietu Office Excel i Word
  • staranność, dokładność

Oferujemy:

  • wsparcie merytoryczne, szkolenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym)
  • premię
  • pakiet socjalny, opłacany przez pracodawcę: świadczenie urlopowe, ubezpieczenie na życie i zdrowie, pakiet medyczny
  • dogodny dojazd, parking na terenie zakładu

Aplikacje: rekrutacja@toolswro.com.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.