Praca - Operator CNC

Autor:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora szlifierek CNC

Miejsce pracy: Siechnice

Opis stanowiska:

  • obsługa szlifierek narzędziowych CNC
  • obsługa produkcyjnych urządzeń pomocniczych, pomiarowych
  • nadzór nad procesem technologicznym ostrzenia i produkcji
  • dobór optymalnych parametrów obróbki
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • kontrola końcowa produkowanych i ostrzonych narzędzi

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie min. zawodowe
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym – od poniedziałku do piątku, I zmiana w godz. 6.00-14.00, II zmiana w godzi. 14.00-22.00
  • doświadczenie w pracy przy obrabiarkach CNC i/lub doświadczenie z narzędziami do obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premię regulaminową
  • pakiet socjalny, opłacany przez pracodawcę: świadczenie urlopowe, ubezpieczenie na zdrowie i życie, pakiet medyczny
  • możliwość nabycia przeszkolenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (przyjmiemy także osobę do przyuczenia zawodu)
  • pracę w stabilnej firmie z nastawieniem na długofalową współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • dogodny dojazd, parking na terenie zakładu

Aplikacje: rekrutacja@toolswro.com.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.