Praca - Operator szlifierki CNC

Autor:

Aktualizacja: 21.04.2021 – rekrutacja na poniższe stanowisko została zamknięta

Miejsce pracy: Siechnice

Wymagania: obsługa szlifierek CNC

Wykształcenie: minimum zawodowe

Ukończone kursy: dobra znajomość rysunku technicznego

Staż: nie wymagany

Więcej informacji:

Opis stanowiska:

  • Obsługa szlifierek CNC oraz pozostałych maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad procesem technologicznym ostrzenia i produkcji
  • Dobór optymalnych parametrów obróbki
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Kontrola końcowa produkowanych i ostrzonych narzędzi

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy przy obrabiarkach CNC i/lub doświadczenie z narzędziami do obróbki skrawaniem będzie
  • atutem
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia przeszkolenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (przyjmiemy osobę do przyuczenia
  • zawodu)
  • Pracę w stabilnej firmie z nastawieniem na długofalową współpracę.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym

Aplikacje: rekrutacja@toolswro.com.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.