Dane Adresowe

  • Siedziba firmy

    ul. Grabskiego 25, 55-011 Siechnice
    woj. dolnośląskie

    KRS: 0000185488
    Sąd Rejonowy Wrocław Fabryczna
    Kapitał zakładowy: 50.000 PLN
    NIP: 8991787139

  • Telefon

    tel: +48 71 343 58 58
    fax: +48 71 341 94 70

  • Godziny pracy

    Poniedziałek – Piątek: 08:00–16:00
    Sobota: Nieczynne
    Niedziela: Nieczynne

  • E-Mail

    E-mail: tools@toolswro.com.pl

Formularz Kontaktowy

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy skorzystać z formularza dostępnego poniżej:

Sprawdź naszą siedzibę na mapie

Dział Logistyki

Kierownik ds. Logistyki – Agnieszka Richter
tel. kom. 605 544 487
e-mail: a.richter@toolswro.com.pl

Dział Produkcji

Kierownik Produkcji – Jacek Szaustuk
tel. kom. 669 155 655
e-mail: j.szaustuk@toolswro.com.pl

Dział Księgowości

Samodzielna Księgowa – Katarzyna Borowska
e-mail: k.borowska@toolswro.com.pl

Dział Techniczno-Handlowy

Dyrektor Techniczny – Rafał Wujczak
tel. kom. 603 073 341
e-mail: r.wujczak@toolswro.com.pl

Specjalista ds. Produktu (narzędzia monolityczne) – Tomasz Menc
tel. kom. 663 882 727
e-mail: t.menc@toolswro.com.pl

Specjalista ds. Produktu (oprzyrządowanie) – Tomasz Golda
tel. kom. 667 788 399
e-mail: t.golda@toolswro.com.pl

Doradcy handlowi w regionach

Szef Regionu – Damian Wawrzewski
tel. kom. 605 544 489
e-mail: d.wawrzewski@toolswro.com.pl

Hubert Pietryka
tel. kom. 783 101 770
e-mail: h.pietryka@toolswro.com.pl

Dameks – Piotr Żółkiewicz
tel. kom. 607 039 008

Marcin Wollchlaeger
tel. kom. 667 961 175

e-mail: dameks@dameks-narzedzia.com.pl

Szef Regionu – Artur Fedaczyński
tel. kom. 601 592 172
e-mail: a.fedaczynski@toolswro.com.pl

Łukasz Żychowicz
tel. kom. 607 440 071
e-mail: l.zychowicz@toolswro.com.pl

Szef Regionu – Krzysztof Malinowski
tel. kom. 697 979 577
e-mail: k.malinowski@toolswro.com.pl

Maciej Hajduk
tel. kom. 783 101 795
e-mail: m.hajduk@toolswro.com.pl